De Kinderhaven gaat weer open voor reguliere kinderopvang

Wij tellen af met de aftelkalender, tellen jullie mee?

Vanaf maandag 11 mei a.s. mogen wij weer open voor de reguliere kinderopvang. In dit nieuwsartikel zetten wij belangrijke punten met betrekking tot de maatregelen en de kinderopvang voor ouders van De Kinderhaven op een rijtje.

Coronaplan

Al voordat het nieuws over de openingsdatum bekend werd, zijn wij begonnen met nadenken over de volgende vraag: Hoe gaan we de kinderopvang vormgeven binnen de nieuwe werkelijkheid van de anderhalve-meter-samenleving? Net als alle andere sectoren in Nederland zullen wij een plan moeten opstellen waarbij o.a. de volgende onderdelen zijn uitgewerkt: afstand houden, hygiëne, beschermingsmaatregelen en gedragsbeïnvloeding van klanten (ouders) en leveranciers. We verwachten van de brancheorganisatie kinderopvang aanwijzingen te krijgen hoe we dit op een goede manier te organiseren. Uiteraard zullen wij de ouders van De Kinderhaven hier tijdig over informeren. 

Dagopvang 0-4 jaar

Kinderen in de leeftijd van 0-4 jaar mogen vanaf maandag 11 mei a.s. weer naar het kinderdagverblijf komen. De dagopvang zal open zijn volgens de reguliere openingstijden op maandag t/m vrijdag van 7.30-18.30 uur.

Buitenschoolse opvang 4-12 jaar

De basisscholen starten vanaf maandag 11 mei a.s. met aangepaste lesroosters. Dit betekent dat kinderen niet iedere dag naar school zullen gaan. Kinderen in de leeftijd van 4-12 jaar mogen naar de buitenschoolse opvang komen als zij op dezelfde dag ook naar school zijn geweest. Hoe dit precies gaat verlopen is ook voor ons nog niet duidelijk. Wij houden de ouders van onze BSO-locaties hiervan op de hoogte.  

Noodopvang bij De Kinderhaven

Wanneer de reguliere kinderopvang wordt hervat, blijven wij ook geopend voor de noodopvang van kinderen waarvan ouders in de vitale sector werken. Ken je iemand die werkzaam is in de vitale sector, noodopvang nodig heeft en nog geen klant is bij De Kinderhaven? Geef dan gerust onze gegevens door en laat diegene contact opnemen met onze Afdeling Relatiebeheer via 071-7600056 of info@dekinderhaven.nl   

Aftelkalender voor kinderen 

Wij tellen de dagen af totdat we alle kinderen weer mogen ontmoeten. Tellen jullie mee? Download dan hier de aftelkalender van De Kinderhaven

Meer informatie? 

Heb je vragen over de openstelling van de reguliere opvang per 11 mei a.s. of kunnen we je ergens anders mee helpen? Neem gerust contact op met onze Afdeling Relatiebeheer via 071-7600056 of info@dekinderhaven.nl. Zij staan jullie graag te woord. 

Meer nieuws


Warme maaltijd als lunch op het kinderdagverblijf

Warme maaltijd als lunch op het kinderdagverblijf Sinds januari 2022 zijn we op onze kinderdagverblijflocaties gestart met een warme maaltijd als lunch voor kinderen...


Meer

Hoera!

20 jaar in dienst! Hoera vandaag zijn Ilse werkzaam bij BSO De Watergeuzen en Jolanda werkzaam bij Kinderdagverblijf De Batavieren 20 jaar in dienst bij De...


Meer

Cursus positive discipline

Cilleke van Gijzen-Markslag heeft gevraagd of wij de volgende informatie met jullie willen delen. Het ouderschap kan een pittige uitdaging zijn!Zeker wanneer je...


Meer
© copyright 2024 - Alle rechten voorbehouden -

Algemene voorwaarden - Privacy beleid