Hoera, BSO De Batavieren is goedgekeurd door de GGD!
Inspectie GGD bij buitenschoolse opvang De Batavieren
Binnen de kinderopvang branche worden de organisaties jaarlijks gecontroleerd door de GGD (Gemeentelijke Gezondheids Dienst). Op 2 juni jl. heeft de GGD een bezoek gebracht aan onze buitenschoolse opvang locatie De Batavieren in Leiden. Afgelopen week ontvingen wij het positieve rapport van de GGD controleur.
Inspectie door GGD controleur
Tijdens de inspectie heeft de controleur verschillende punten gecontroleerd o.a: de kennis bij de medewerkers over verschillende protocollen, de kind- medewerker ratio's en de algemene sfeer binnen de organisatie. Na de inspectie heeft de controleur een rapport opgesteld en kunnen wij met trots vertellen dat de buitenschoolse opvang opnieuw is goedgekeurd!
Een passage uit het rapport
“De kinderen komen allemaal op wisselende tijdstippen aan op de BSO waardoor er gelijk vrij gespeeld kan worden. Later is er een moment waarbij iedereen even bijeen komt voor wat te eten en te drinken. Sommige kinderen gaan buitenspelen en worden geholpen bij het aantrekken van de skeelers en de bijbehorende bescherming. De beroepskracht vraagt of de skeelers goed zitten en of de bescherming niet te strak zit. Tijdens het aantrekken van de skeelers worden er gesprekjes gevoerd. 'Heb jij thuis ook skeelers, ik ook!”
Benieuwd naar het rapport van de GGD- inspecteur? Het volledige verslag van de inspecteur lees je hier.