Meivakantie bij De Kinderhaven
De meivakantie is begonnen!
Onze buitenschoolse opvanglocaties zijn tijdens de meivakantie geopend van 7.30-18.30 uur. Gedurende de dag doen de medewerkers met de kinderen allerlei leuke activiteiten. Ben je benieuwd naar wat ze doen? Bekijk dan hier de vakantieprogramma's per BSO locatie. Voor ouders van De Kinderhaven is het vakantieprogramma ook te vinden “op de boekenplank” in de ouderapp.
Feestdagen in de meivakantie
Op maandag 21 april zijn alle locaties van De Kinderhaven gesloten vanwege 2e Paasdag. Op maandag 5 mei is De Kinderhaven gesloten vanwege Bevrijdingsdag.
Op vakantie of een dagje thuis?
Ben je ouder bij De Kinderhaven en gaan jullie op vakantie óf blijven de kinderen tijdens de meivakantie een dagje extra thuis? Geef dan de afwezige vakantiedag(en) van jouw kind(eren) tijdig door via de ouderapp. Zo wordt voor ons inzichtelijk welke kinderen er wel en niet naar de BSO komen op een dag.